03.03 Saat Anlamı 2019 - Saat 03:03 Anlamı Nedir?


03.03 Saat Anlamı 2019

03.03 saat anlamı, "ilişkinizde yolunda gitmeyen şeyler artık bir son bulacak" demektir. Artık seviyor mu? sevmiyor mu? diye düşünmeyi bırak. O bugün oturdu ve bu ilişkiyi gözden geçirdi. Son kararı sen oldun.

Onun sizi sevip sevmediğinden emin olamıyorsanız ilişkinizde bazı problemler yaşıyor olmalısınız. Bu tarz problemler her ilişkide yaşanmakta ve sonuçları çiftleri kötü şekilde etkilemektedir. Saatlerin anlamı bu tarz durumlarda bize bazı şeylerin yaklaştığını belirtebiliyor.

Gördüğünüz çift veya ters saate göre anlamlar farklılaşmakta, bazı saatler sizin için çok güzel bazıları ise kötü olayların yaklaştığını göstermektedir. 03.03 saatini görmüşseniz sizin için güzel şeylerin yaklaştığını bilmelisiniz.

03.03 saat anlamı - Saat 03:03 anlamı nedir

İlişkinizde yaşadığınız negatif durumlardan ve karamsar ruh halinden çıkacak bir döneme girmek üzeresiniz. 03:03 saatini gördükten sonra genelde ilişkilerde düzelmeler ve artan yakınlaşmalar gözlemlenmektedir.

03:03 saat anlamı diyor ki; Sana olan aşkının farkına vardı

Bazen ilişkiler çıkmazlara girer ve sonuçları hiç düşünmediğimiz bir hal alır. Onun aşkından şüphelenirsiniz, acaba başka birisi mi var diye düşünürsünüz. İçten içe kendinizi yer bitirirsiniz. Bütün bunlar sizi gerçekten kötü etkiler ve depresif hayattan tat almayan bir kişiliğe dönüştürebilir. Bu yaşadıklarınız karşısında verdiğiniz tepkiler de haliyle ilişkinizi etkiler ve sorunlar çok daha büyük bir hal alır.

03.03 saat anlamına göre sakinliğinizi korumalısınız. Bu saat dilimini gördükten sonraki dönemde kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracak. O ilişkinizi gözden geçirme kararı aldı ve size yaşattığı bu durumun farkına vardı. Sizi ne kadar çok sevdiği ve size yaşattıkları gözlerinin önünden bir film şeridi gibi geçti. Yaptıklarına çok pişman ve size bunu bir çırpıda söyleme konusunda çekinceleri var.

Size bu durumdan bahsetmeye çekinen sevgilinizin elinden tutun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi siz ona söyleyin. Onu anladığınızı ve artık herşeyin yoluna gireceğinden bahsedin. Ondan bir atak beklemeden bu söylediklerimi yapmanız onun da sizi ne kadar çok sevdiğini ve size yaşattıklarının farkına vardığını itiraf etmesini sağlayacak.

03.03 Saat Anlamı Videolu Anlatım


Kaynak Video Linki : 03.03 videolu anlatım linki

03.03 saat anlamı hakkında şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar. Sizde bu saatin anlamı hakkında yaşadıklarınızı lütfen yorum alanına yazarak bizlere bildiriniz.

Benzer Yazılar

03.03 Saat Anlamı 2019 - Saat 03:03 Anlamı Nedir?
4/ 5

1 yorum:

Kadriye
28 Mayıs 2018 10:34 delete

Bana olan aşkının farkına var artık. 03.03 saat anlamı bile öyle söylüyor...

YANITLA
avatar