05.05 Saat Anlamı 2019 - Saat 05:05 Ne Anlama Gelir?


05.05 Saat Anlamı 2019

05.05 saat anlamı; "Aşkınızı çekemeyen birisi var!" demektir. Bu saat diliminin anlamı genelde düşmanlıkla yorumlanmaktadır. 05:05 saatinin anlamına göre; bu saati görenlere dost gibi görünen, fakat içten içe hasetlik besleyen birinin olduğunu söyleyebiliriz.

05.05 saatinin size bir uyarı olarak göründüğünü bilmelisiniz. Aşk hayatınızı kurtarmak sizin elinizde. Lütfen uyarılarımıza iyi kulak verin.

05 05 saat anlamına göre; Güzel giden ilişkinizi bozmak isteyen biri var ve bu çok uzağınızda değil, hatta en yakınınızda hiç tahmin edemeyeceğiniz biri. Bu kişi sizin her derdinizi sorununuzu dinleyen çözmek istiyormuş gibi davranan, fakat size faydası değil sürek zararı dokunan biri. Sizin ilişkinizi gözlemleyen bu kişi sevgilinizle aranızı açmak istiyor. Buna fırsat verecek bir harekette bulunmayın.

05.05 saat anlamı

Aranızı açmaya çalışan kişi sizin mutsuzluğunuzu istiyor. Size dost gibi görünse de içten içe size düşmanlık besliyor.

Dikkat edin ve herkese güvenmeyin!

05.05 saat dilimini gördüğünüzde size zarar verebilecek ve hareketlerini yanlış bulduğunuz kişileri gözden geçirin ve o kişilerle aynı ortamda olduğunuzda aşk hayatınız iyide olsa, kötüde olsa asla o kişilere bundan bahsetmeyin. Onlardan bir süreliğine uzak durun ve partnerinizle gözlerden uzak olmayı tercih edin. Fazla göz önünde bulunmamaya çalışın.

Bu sizi ayrılığa taşıyabilir. Buna fırsat vermeyin.

Uzak durulması gereken bu kişi göz temasıyla bile aslında size negatif enerji yayıyor. Bu sebepten dolayı aşk hayatınızda bazı tartışmalar yaşıyorsunuz. Kim olduğunu anlamanız için dikkatlice etrafınıza bakmanız yeterli aslında.

Bu sözlere kulak verin mümkün olduğunca bu kişilerden uzak durun. Emin olun bu kişiler hayatınızda olmadığında onların size yaydığı negatif enerji, yani nazardan korunacaksınız ve bu sayede ilişkinizde hiç bir sorunun olmadığını göreceksiniz.

05.05 Saat Anlamı Videolu Anlatım


05.05 saat anlamı ile ilgili size söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. Sizde 05:05 saatini görmüşseniz ve bu saat diliminden sonra bazı olayların farkına varmış ve bir takım olaylar yaşamışsanız; lütfen yorum alanını kullanarak bunları bize bildirin.

Benzer Yazılar

05.05 Saat Anlamı 2019 - Saat 05:05 Ne Anlama Gelir?
4/ 5

1 yorum:

Bircan
28 Mayıs 2018 10:36 delete

Ben biliyorum bizi çekemeyen biri olduğunu, bak 05.05 saat anlamı da aynı şeyi söylüyor.

YANITLA
avatar