02.02 Saat Anlamı - Saat 02:02 Ne Anlama Gelir?

- Reklam - 1 -
- Reklam - 2 - 300x250 Reklam Alanı -
02 02 saat anlamı

02.02 Saat Anlamı Nedir?

02.02 saatinin anlamı genellikle karşılıklı aşkı temsil etmektedir. Bu saati görenlerin aşk yaşantılarında yaşadıkları küçük kıvılcımlar giderek büyüyerek, büyük bir aşk ateşine dönüşmekte. Şimdi 02 02 saat anlamı biraz daha geniş kapsamlı anlatalım. Bakalım 02 02 saati sizin için ne anlama geliyor olabilir.

Az öncede bahsettiğimiz gibi 02 02 saati ile birlikte Eros'un okları sizi hedef almış olabilir. Aşk hayatınızda rutin bir döngü içerisine girmişseniz ve bu sizi artık bunaltmaya başlamışsa hiç üzülmeyin, 02.02 saati aşk hayatınızı hiç olmadığı kadar hareketlendirecek.

Onunda sizden hoşlandığını bilmelisiniz!

O içinizi eriten karşılıksız olacağını sandığınız platonik aşkınız gerçek bir aşka dönüşebilir. Çünkü; 02.02 saat anlamına göre o da sizden hoşlanıyor. Evet, bunu duyduğunuza mutlu olmalısınız. Bir çok aşk daha hiç başlayamadan bitiyor. Birbirinin ruh eşi olan insanlar daha birbiriyle konuşamadan başkalarıyla beraber oluyor. Bütün bunları yaşamamak için yapmamız gereken, cesaretinizi toplamak ve ona açılmak. Yapacağınız tek şey bu. Ya ona hiç bir şey söylemeden uzaktan uzağa iç çekmeye devam edeceksiniz, yada ona onun hakkında düşüncelerinizi anlatarak büyük bir aşka yelken açacaksınız. Unutmayın o da sizden hoşlanıyor!

Rutin giden aşklar 02 02 saati ile birlikte hareketlenecek

Onunla ilk tanıştığınız günleri hatırlıyor musunuz? O ilk heyecan, birlikteyken titreyen kalpleriniz... Hatırladınız mı? Peki ilişkiniz şu an o ilk günkü tazeliğini ve masumiyetini koruyor mu? Eğer cevabınız hayır ise üzülmeyin. 02 02 saat anlamı ilişkinizin o ilk günlerde olduğu gibi hareketli ve ateşli bir döneme gireceğini haber vermek için size göründü.

Biten ilişkilerin yeniden başlaması gündemde

Biten bir aşkın ardından çok üzülüyorsanız ve onun size geri dönmesini istiyorsanız, 02 02 saati sizin için bir şans olabilir. Her şeyi bir kenara bırakın. Onu aramaktan çekiniyor yada utanıyor musunuz? Hiç çekinmeyin! 02.02 saati ile girdiğiniz bu dönem sizi her zamankinden daha çekici kılıyor bunu unutmayın. Ayrıca unutmamanız gereken bir şey daha var, o da onun da sizi özlüyor olması. Evet yanlış duymadınız, o da sizinle yaşadığı bu ayrılık sonucunda çok üzgün. Kısacası ikinizde aynı durumdasınız ve ikinizde birbirinize bunu söylemekten çekiniyorsunuz. Bu durumu kurtaracak olan ve ilişkinizi tekrar alevlendirecek taraf sizsiniz.

02.02 Saat Anlamı Videolu Anlatım


Sizde 02 02 saatini gördüyseniz ve 02 02 saat anlamı hakkında bizlere söyleyecekleriniz varsa, lütfen altta bulunan yorum alanını kullanarak yaşadıklarınızı bizlere bildirin.

- Reklam - 3 -

Benzer Yazılar

02.02 Saat Anlamı - Saat 02:02 Ne Anlama Gelir?
4/ 5
- Reklam - 4 -

1 yorum:

Yasmin
28 Mayıs 2018 10:33 delete

02.02 saat anlamı hayatımı güzelleştir...

YANITLA
avatar