15:51 Saat Anlamı 2019 - Saat 15.51 Ne Anlama Gelir?


15.51 Saat Anlamı

15.51 Saatinin Anlamı Nedir?

15.51 saati genellikle uyarı içeren saatler grubuna girmektedir. 15.51 saatini görmüşseniz, sizin de hayatınızda bir takım dikkat etmeniz gereken durumlar var yada size doğru yaklaşıyor diyebiliriz. 15.51 saat anlamı genel kapsamda kıskanılmak, nazara gelmek gibi anlamlara geliyor. Şimdi 15.51 saat anlamını biraz daha derinden inceleyelim.

15.51 saat anlamı ve nazar

15 51 saat anlamına göre; birlikteliğiniz çevreniz tarafından kıskanılıyor. Kem gözlerden sakınmalısınız. 15  51 saatinin kıskançlık ve nazara işaret ettiğinden yukarıda bahsetmiştik. Bu durumları ortadan kaldırmak için yaşantınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor.

Aşk yaşamınızda çok mutlu giden birlikteliğiniz sekteye uğramaya başlamış olabilir. Onu hiç tanımamış olduğunuzu ve nasıl böyle kötü bir kişiliğe büründüğünü merak edebilirsiniz. Eğer güllük gülistanlık ilişkiniz bir anda böyle tersine dönmeye başladı ve her geçen gün daha da kötüye gidiyorsa, bunu görmüş olduğunuz 15.51 saatine bağlayabilirsiniz. Çok mutlu giden bir birlikteliği çekemeyen, kıskanan kişilerin nazarına gelmiş olma ihtimali bir hayli yüksek.

Aslında 15.51 ters saati ve nazar sadece aşk yaşantımızı etkilemekle de kalmıyor. Güzel giden işlerimiz, çocuklarımızın başarılı olduğu eğitim hayatları, sağlık durumumuz ve daha bir çok alan... Bütün bunlar 15.51 saat anlamına göre bir anda tepetaklak olabilir.

Peki 15.51 saatini gördüğümüzde ne yapmamız gerekiyor?

Öncelikle nazara inanmayanlara nazar konusu üzerine biraz araştırma yapmalarını tavsiye ediyorum. Nazarın ne kadar kötü bir enerji olduğunu bilmeniz gerekiyor. 15.51 saat anlamı size bir uyarı olarak görünmüş te olabilir bunu da aklımızın bir köşesine yazalım.

Şimdi 15.51 ters saatinin etkilerinden korunmak için neler yapmalıyız? Buna gelelim. Arkadaşlar hepimiz yaşadığımız en güzel anlarımızı sevdiklerimiz ve başkaları da görsün uğraşındayız. Sosyal medyanın çok fazla yaygın olarak kullanıldığı günümüzde; yediğimizi, içtiğimizi, eğlenmemizi, mutlu anlarımızı kısacası dışarıdan kıskanılabilecek herşeyimizi sosyal medyada paylaşıyoruz. Aslında bu paylaşımları yaparken kıskanılmasını da istediğimiz için yapıyoruz. Ama kem gözlü kıskanç insanların var olduğu bütün bunları yaparken aklımızın ucuna dahi gelmiyor. Sonrası... sonrası üzerimizde bir ağırlık, işlerin ters gitmeye başlaması, evde sorunlar,... Bunların büyük bir kısmı nazardan olmakta. Buna çok dikkat etmeliyiz. Bazı insanların yıldızları düşüktür. Hemen nazara gelirler. Özellikle o tarz kişilerin bunlara çok fazla dikkat etmesi gerekiyor. Dikkatleri üzerinize çekmek, kıskanılmak belki kulağa hoş geliyor olabilir ama sakın nazarı da unutmayın...

15.51 saat anlamı hakkında bizim söyleyeceklerimiz şimdilik bunlar. Sizde15.51 saatinin gördükten sonra yaşadıklarınızı lütfen yorum alanını kullanarak bize bildirin.

Benzer Yazılar

15:51 Saat Anlamı 2019 - Saat 15.51 Ne Anlama Gelir?
4/ 5