01.10 Saat Anlamı 2019 - Saat 01.10 Anlamı Nedir?


01.10 Saat Anlamı 2019

01.10 saat anlamı saatlerin anlamları içerisinde yer alan ters saatlerden biridir. Bugün sizlere 01.10 saat anlamı hakkında bilgiler vereceğiz. Bakalım 01.10 saatinin anlamı nelere işaret ediyor?

01.10 saatinin anlamı; "Seni çok seviyor ama sana açılmaya korkuyor." demektir. Hadi durma o sana açılmaya korkuyorsa, sen ona açıl. Bu ilişki bir an önce başlasın. Gelin şimdi 01:10 saatinin anlamını biraz daha detaylı inceleyelim.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi onun duyguları da size karşı hiç de boş görünmüyor. O sizi ilk gördüğü andan itibaren düşünmeye başladı. Sizi düşünmeden uykuya daldığı bir gün bile yok. Bu kişi çok ama çok utangaç birisi. Bu sebeple de size açılmaya korkuyor. Onun korkusu reddedilmek ve sizin ona karşı hiç bir şey hissetmediğinizi duymak. Eğer saat 01.10 olarak size göründüyse bu sizin için bir başlangıç demektir. Yeni bir ilişkiye kendinizi hazır hissediyorsanız onun size açılmasını beklemeyin, siz ona duygularınızdan bahsedin.

01.10 Saat Anlamı

Ters saatler içinde 01 10 saati size diyor ki; "Bu ilişkinin başlaması sizin elinizde, aranıza soğukluk girmeden elinizi çabuk tutun". Bazen elimize gelen fırsatları acele etmememiz yüzünden kaçırırız. Bu bir çoğumuzun başına gelmiştir. Sonrasında; " Keşke şöyle yapsaydım, keşke biraz acele etseydim, tüh kaçırdım" dediğiniz şeyler hiç yaşamadınız mı? Bir çoğumuz bunları yaşadı. Bu ilişkinin başlaması için aceleci davranın. Duygularınızı ona açıklayın ki, sonrasında üzülen taraf siz olmayın.

Editörün Yorumu (01.10 Anlamı)

01.10 saat anlamı hakkında yukarıda yazan bilgiler aslında fazlasıyla açıklayıcı. Ama ben de sana diyorum ki, madem o sana açılmıyor, buna korkuyor. Sen ona açıl. Eğer ondan hoşlanıyorsan boşuna beklemek gereksiz. Git ve ondan hoşlandığını ona söyle. Bu ikiniz için de en kolay yol. Yoksa onun sana açılmasını beklersen uzun bir süre beklemek zorunda kalacaksın bunu bil. Hadi bakalım sana şimdiden kolay gelsin. İlişkin başladığında yorum alanından bize bildirmeyi de unutma tamam mı? 

01:10 anlamı hakkında sizlere anlatacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizde bu saati gördükten sonra hayatınızda gerçekleşen değişimlerden bizleri haberdar etmeyi unutmayın. 01.01 anlamı hakkında yapılan yorumları hemen aşağıda bulunan yorum bölümünden okuyabilirsiniz ve sizde bu alanı kullanarak 01.10 saatinin anlamı hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz.

Benzer Yazılar

01.10 Saat Anlamı 2019 - Saat 01.10 Anlamı Nedir?
4/ 5