12.21 Saat Anlamı 2019 - Saat 12:21 Ne Anlama Geliyor?


12.21 Saat Anlamı 2019

Saatlerin anlamları içerisinde yer alan ters saatlerden biri de 12.21 saatidir. Bugün sizlere 12.21 saat anlamı hakkında bilgiler vereceğiz. Bakalım 12.21 saatinin anlamı nelere işaret ediyor?

12.21 saat anlamı; "Onu çok kırdığını söylüyor. İstemeden de olsa karşınızdaki kişiyi kırıyorsunuz." demektir.

12.21 saatini görenlere tavsiyemiz karşınızdaki kişilerle olan diyaloglarına biraz daha dikkat etmeleri yönünde. Özellikle aşk hayatı çıkmaza girenler, eşler arasında tartışmalar yaşayanlar bu saat anlamı size uyarı olarak geliyor.

Bu ters saat anlamı genellikle uyarıcı saatlerin anlamları arasında yer almaktadır. Yanlış yapmış olduğumuz bazı konularda saatler bizlere bu hatalarımızdan sıyrılmamız için görünüyor. Gelin şimdi bu konuyu biraz açalım.

12.21 Saat Anlamı

Bazen farkında olmadan karşımızdaki insanları kırıyoruz. Onları istemeden de olsa incitiyoruz. 12.21 saati de bu yüzden size görünmüş olabilir. Eğer sizde bu saat dilimini gördüyseniz size söyleyeceklerimize mutlaka kulak verin.

12.21 saat anlamı evli çiftlerin kavgalarını bitirmeleri için bir uyarı olabilir

Evlilik hayatı iniş çıkışlarla doludur. Çok güzel günler geçirebileceğiniz gibi, bazen tartışmalar da yaşayabilirsiniz. Şunu unutmayın birbirine en iyi uyum sağlayan çiftler dahi bazen anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Önemli olan nokta bu tartışmaların ne kadar zaman devam ettiği. Siz eşinizle yaşamış olduğunuz bir tartışma sonrası eğer haftalarca birbirinizle konuşmuyorsanız, bu ilişkinizde bir şeylerin yolunda gitmediği anlamına gelir. Bu durumda durup düşünmek ve ilişkinizin neresinde hata yaptığınızı bulmanız ilişkiniz açısında yarar sağlayacaktır. 12.21 saatini de bu yüzden görmüş olabilirsiniz.

Kısaca 12.21 saat anlamını özetleyecek olursak; ilişkilerinizde birlikte olduğunuz kişilerin düşüncelerine biraz daha önem vermenizin vakti geldi. Hataları hep karşınızda aramayın. Unutmayın her insan hata yapar ve bu siz de olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

12.21 Saat Anlamı 2019 - Saat 12:21 Ne Anlama Geliyor?
4/ 5

1 yorum: