13.31 Saat Anlamı 2019 - Saat 13.31 Ne Anlama Gelir?


13.31 Saat Anlamı 2019

Bu yazımıda sizlere 13.31 saatinin anlamı hakkında bilgiler vereceğiz. Ters saatler grubuna giren 13.31 saatini görmenin ne anlamlara geldiğine ve bu saat dilimini gördükten sonra neler yaşayabileceğimize gelin hep beraber bir göz atalım.

Şuanda veya az önce saate baktığınızda 13.31 saatini gördünüz. 13 31 saatinin anlamı "O, sizin yokluğunuza dayanamayacak ve size geri dönecek" demektir. Tabi bu ters saatin bunun dışında da anlamları bulunmakta. Bugün sizinle beraber bu anlamların hepsini tek tek inceleyeceğiz.

Kısa süreli ayrılık yaşayanlar için bu saatin anlamı az önce de bahsettiğimiz gibi; yakın zamanda ayrılığın bir son bulacağı ve onun size döneceği yönündedir. Çünkü o bu ayrılıktan en çok etkilenen taraf oldu. Evet yanlış duymadınız. Aslında en çok acı çeken tarafın siz olduğunu düşünüyorsunuz değil mi? Ama durum maalesef böyle değil. O ayrılığın ilk gününden itibaren sizi özlemeye başladı. Size döneceği ve tekrar eski günlerde olduğu gibi yan yana olacağınız hayallerini kuruyor.

13.31 saat anlamı

Sizin ona dönmeyeceğiniz konusunda ise korkuyor ve size bu konu hakkında bir şey söyleyemiyor. Eğer sizde onu kaybetmeye daha fazla dayanamıyorsanız ne duruyorsunuz? İlk adımı ondan beklemeyin. Hadi telefonu elinize alın ve en azından ona bir mesaj gönderin. Bu ilişkinin bundan sonraki dönemi çok daha mutlu geçecek.

İlişkisi olmayanlar 13.31 saatini gördüklerinde ise yeni bir ilişkinin başlayacağı sinyallerini alıyoruz diyebiliriz. Uzun süren yalnızlıkların artık bir son bulacağı ve fırtınalı bir aşkın kapılarının size açılacağına emin olabilirsiniz.

Bir erkek olarak 13.31 saatini görmek hayallerinin kadınına kavuşacağı anlamına gelir. Bu saati gördükten sonra tanışacağınız kişi sizin hayallerinizin kadını olacak ve bu ilişkinin sonunun evlilikle bitme olasılığı yüksek.

Bayanlar için 13:31 saati yine erkeklerde olduğu gibi yeni bir ilişki olacak ama bu ilişkinin sonunu belirlemek sizlerin elinizde olacak. Yani bu ilişkinin eğerleri sizin elinizde ne tarafa çekiştirseniz o tarafa yönelen bir aşk ilişkisi sizlerin olacak. Aslında bu kulağa hiç de kötü gelmiyor değil mi? hanımlar. Bu ilişkiyi doğru yönetebilirseniz kazançlı çıkan taraf her zaman siz olacaksınız bunu unutmayın.

13.31 ters saatinin anlamı hakkında sizde yorum yapabilir ve bu saat dilimi hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu saati görmek sizce de bu anlamlara geliyor mu? Siz bu saati gördükten sonra neler yaşadınız? 13.31 saati hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiyle kalın...

Benzer Yazılar

13.31 Saat Anlamı 2019 - Saat 13.31 Ne Anlama Gelir?
4/ 5