Saatlerin Anlamı Gerçek Mi?


Saatlerin anlamları hakkında yazılan yazılar; astroloji, nümeroloji bilimlerinin birleşimi olarak ortaya atılmış varsayımlardan ibarettir. Peki saatlerin anlamı gerçek mi?

Saatlerin anlamları sitemizde; çift gelen saatlerin ve ters gelen saatlerin anlamları hakkında yorumlarda bulunuyoruz. Astroloji ve numeroloji bilimlerinin incelediği bir konu olan rakam ve sayıların insanlar üzerindeki etkileri hakkında; çoğu zaman aklımızda, saatlerin anlamı gerçek mi? sorusu belirmektedir.

Bu konu ile ilgili Kuran-ı Kerim'de kesin ve net ayetler bulunmakta ve saatlerin anlamları gibi; gelecekten haber vermek gibi konular yasaklanmıştır.

Biz sitemizde yayınladığımız içerikleri tamamen eğlence amaçlı üretmekteyiz ve yazılan saat anlamlarının gerçeklerle ilgisi bulunmamaktadır. Bu sebeple sitemizde yazan yazılara göre hayatınıza şekil vermeniz sizi kötü durumlara sevk edebilir.

saatlerin anlamı gerçek mi

Saatlerin anlamı gibi, gelecekten haber vermek ile ilgili ayetler zaten bunu yeterince açıklamıştır. Örnek ayetler;

"De ki: 'Göklerde ve yerde olan gaybı, Allah'tan başka bilen yoktur." (Neml, 27/65) ve
"De ki: Size 'Allah'ın hazineleri elimdedir demiyorum, gaybı da bilmiyorum..." (En'âm, 6/50),
"Eğer gaybı bilseydim, daha fazla hayır yapardım..." (A 'râf, 7/188)

Saatlerin anlamı gerçek mi? sorusuna verilebilecek en güzel yanıtın gerçek olmadığı yönünde bir yanıt olması gerekmektedir. Burada yazılanlar birer eğlenceden ibarettir.

Benzer Yazılar

Saatlerin Anlamı Gerçek Mi?
4/ 5